IMG_2708
WhatsApp Image 2022-08-03 at 15.19.26

Biz Kimiz

Türkiye’de sayısız firmaya kurumsal tanıtım çözümleri sunan Alo Promosyon, marka ve pazarlama iletişim çalışmaları ile şirketlere farklı bir dünyanın penceresini açıyor.
İmalat ve direkt İthalatçı firma özellikleri firmamıza sektörde bilinen ve saygı duyulan bir konum kazandırmıştır. Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hizmet veren Alo Promosyon, Teknoloji ve Müşteri İlişkileri alanlarındaki gelişmelerini yakından takip ederek daha verimli hizmet verebilmek amacıyla CRM çalışmalarına ağırlık vermektedir. Geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite ve stoklarıyla talebinize anında cevap veren firmamız, müşterilerimize İmalatçı ve İthalatçı firma ayrıcalığını fiyatları ile de yaşatmaktadır.

Sahip olduğumuz gücümüz yıllara dayanan tecrübemizden gelmektedir ve en iyi referansımız elbette ki siz çok değerli müşterilerimizdir. Ülkemizin en büyük eksikliği olan markalaşma konusunda da değerli bir çalışmaya imza atan firmamız, kendi tasarladığı Bood Design markası ile yeni nesil teknolojik promosyon çözümlerine bambaşka bir kapı açmış durumdadır. 2023 hedefleri için gerekli olan en önemli hamlelerden biri olan markalı ürün konseptine şimdiden hazır olan firmamız, güçlü ve büyük Türkiye’nin alanında en önemli ve öncü firmalarından olmaya devam edecektir. Firmamız gerçekleştirmiş olduğu İhracatla da ülke ekonomisine katkılarını sürdürmektedir. Tüm unsurlar göz önünde bulundurulduğunda sektörümüzdeki herkes şunu iyi bilmektedir; “ Alo Promosyon, Promosyon Sektörünün Lideridir ..! “

EKİBİMİZ

IMG_2753

HÜSEYİN KUM

GENEL MÜDÜR

MURAT ÜÇÜNCÜ

GENEL KOORDİNATÖR

ENES SOYLU

SATIŞ / GRAFİK

MEHMET KOÇAK

GRAFİK TASARIM

ALİ KÖSTEK

FİNANS MÜDÜRÜ

HÜSEYİN DURMUŞ

WEB GELİŞTİRME

MUSTAFA BEKTAŞ

GRAFİK TASARIM

FATİH KUM

SATIŞ PAZARLAMA

SELMAN KUM

DIŞ TİCARET

ALİ SOYSAL

SÜRÜCÜ

ELİF MERVE ERTEKİN

GRAFİK TASARIM

BUSE ALDEMİR

SOSYAL MEDYA UZMANI

İREM EROL

SOSYAL MEDYA ASİSTANI